Obsługa osób niepełnosprawnych w Małopolskim Urzędzie Skarbowym

  Obsługa osób niepełnosprawnych w Małopolskim Urzędzie Skarbowym

  Obsługa osób niepełnosprawnych w Małopolskim Urzędzie Skarbowym

                                                       SZANOWNI PAŃSTWO!

      Osoby niepełnosprawne przybywające do Małopolskiego Urzędu Skarbowego w Krakowie w celu załatwiania spraw, informuje się, że wejścia do siedziby Urzędu dostosowane są do potrzeb osób z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
      Siedziba Małopolskiego Urzędu Skarbowego znajduje się w budynku A i zajmuje parter budynku oraz piętra od I do IV. Dostęp do budynku A możliwy jest również przez wejście od strony budynku B.
  Wejście do budynku B przystosowane jest także do potrzeb osób z dysfunkcją narządu ruchu. Na parterze budynku A znajdują się  toalety, z których korzystać mogą osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Osoby chcące złożyć dokumenty mogą to uczynić na I piętrze w pokoju 115. Do każdej z kondygnacji dotrzeć można za pomocą windy, ciągi komunikacyjne pozwalają na swobodnie poruszanie się po Urzędzie.
      Urząd w najbliższym czasie podejmie również starania o przeszkolenie wybranych pracowników z zakresu języka migowego co pozwoli na sprawniejszą obsługę klientów, którzy komunikują się w języku migowym.
   

  bip

  Informacje o publikacji dokumentu

   
  Data utworzenia: 14.10.2011 Data publikacji: 13.05.2015 06:42 Data ostatniej modyfikacji: 13.05.2015 06:42
  Autor: Tomasz Rojewski Osoba publikująca: Beata Ryszawy Osoba modyfikująca: Beata Ryszawy